EZPZ Sikilónový tanier - Mini Mat - Lime

Kód: 0003
€19,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

» veľkosť porcie 4 polievkové lyžíce

» 100% potravinový, zdravotne nezávadný silikón

» rozmer 27 cm x 19.5 cm x 2 cm

» vhodná tiež do mikrovlnnej trúry a elektrickej rúry (do 350 stupňov). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sikilónový tanier - Mini Mat - Lime bola veľkosť porcií (oči a ústa) vytvorená zohľadňujúc potreby batoliat: 4 polievkových lyžíc (PL) / 4 PL / 8 PL

Tri oddelenia ponúkajú rodičom možnosť udržiavať pestré a vyvážené stravovanie u detí. Podložka maximálne prilnie k povrchu stolu - žiadne zhodené taniere a neporiadok na zemi! Motivuje dieťa k samostanému stravovaniu a rozvíja jemné motorické schopnosti. 


Zloženie:

100% potravinový, zdravotne nezávadný silikón. Neobsahuje BPA, BPS, PVC a ftalány.

V súlade s normou EN 14372 a EN 71.


Rozmer:

27 cm x 19.5 cm x 2 cm


Použitie a údržba:

Pred prvým a následne po každom použití podložku dôsledne umyte. V prípade poškodenia obalu výrobok nepoužívajte. Podložka najlepšie drží na rovnom povrchu a pokiaľ je zadná časť podložky čistá. Podložku umiestnite a následne pritlačte na vodorovný povrch tak, aby sa vzduch nemohol dostať pod podložku. Podložka perfektne drží ako na drevenom, tak na sklenenom a laminátovom povrchu. Pre zdvihnutie podložky najskôr jemne nadvihnite okraj. Dieťa by malo používať podložku vždy pod dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu jedla pred jeho podaním.

Podložka je ľahko umývateľná teplou vodou a saponátom, ale tiež je vhodná do umývačky. Neposkytuje živnú pôdu pre baktérie. Vhodná tiež do mikrovlnnej rúry a elektrickej rúry (do 350 stupňov). 

Porovnanie cien tovaru tovar